Hakkımızda

Ay Torna Freze, 30 yıllık tecrübe ile babadan oğula geçen talaşlı imalat hizmetlerini büyüyen bir başarı ivmesiyle sürdürmektedir. Özellikle havacılık sektörü ve makine parçaları üretiminde önemli tecrübelere sahip olan firmamız, halen kendisini geliştirmeye, öğrenmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Sektörün taleplerini, teknolojinin getirdiklerini dikkatlice değerlendirerek işlerini sağlam temellerle sürdüren Ay Torna Freze,  tüm talaşlı imalat ürünlerinde kalitesini ortaya koymaktadır. Firmamız, 30 yılı aşkın süredir Eskişehir’de torna ve freze işlerinde güvenli ve ekonomik hizmetin adresi olmuştur.

Eskişehir torna firmaları arasında yetkin ve nitelikli kadromuzla tüm siparişleri zamanında, eksiksiz teslim etmek adına çalışmalar yapmaktayız.  Gelişmiş makine parkurumuz ve uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Kalite ve güvenilirliğimizden hiç bir ödün vermeden hizmetlerimizi en iyi şekilde siz müşterilerimizin hizmetine ulaştırmak.

Vizyonumuz

Eskişehir Ay Torna Freze olarak talaşlı imalat yedek parça üretimi sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.